لطفا صبر کنید...

قوانین سایت


سایت من میتونم مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران اداره می‌شود و تبادل هرگونه محتوای مجرمانه و خلاف قوانین  جمهوری اسلامی ایران باعث مسدود شدن حساب کاربری می‌گردد و کاربران من میتونم نباید هیچ پرداختی را به شیوه‌ای غیر از ایجاد سفارش از طریق ManMitunam.com پیشنهاد دهند یا بپذیرند.

ارائه تلفن و معامله خارج سایت من میتونم توسط فروشندگان و خریداران ممکن است منجر به محدودیت و عدم امکان فعالیت در من میتونم برای ایشان گردد و در صورت بروز مشکل در معاملات و سفارش های خارج از سایت , من میتونم هیچ مسئولیتی درخصوص پیگیری برای حل مشکل نخواهد داشت.

به منظور اطمینان از صحت و کیفیت انجام سفارش کارها ، مبلغ مربوط به هر سفارش ، تا پایان مرحله‌ی تحویل سفارش و تایید نهایی خریدار نزد وب سایت من میتونم نگاه داشته می‌ شود و به منظور حفاظت از حریم خصوصی‌شما از درخواست یا ارائه‌ی آدرس ایمیل ، نام کاربری رسانه‌های اجتماعی، وب‌ سایت‌ ها و دیگر راه ها ، شماره‌ی تلفن یا موبایل ، یا هر اطلاعات  تماس دیگری برای ارتباط در خارج از من میتونم خودداری نمایید و در صورت ارائه اطلاعات تماس برای خارج از سایت من میتونم منجر به اعمال محدودیت روی حساب کاربری شما میشود.

تمامی کاربران اینترنتی اعم از اشخاص حقیقی و حقوقی می توانند از امکانات سایت من میتونم استفاده کنند ، به غیر از اشخاص با سن کمتر از 18 سال. برای استفاده از سایت می بایست موافقت خود را با تمامی قوانین سایت اعلام نمایید.

شما موافقت می کنید طبق قوانین سایت رفتار کنید و به موارد گفته شده عمل کنید و مسئولیت مالی استفاده از سایت ، خریدها ، خدمات دریافت شده را بر عهده بگیرید و تعهدات خود را در قبال پروژه ای که دارید انجام دهید مگر اینکه این تعهدات خلاف قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران یا سایت من میتونم باشد.

شما مجاز به ساختن بیش از یک حساب کاربری برای استفاده از امکانات کارفرمایی یا فریلنسر نمی باشید با یک حساب کاربری از هر دو این امکانات می توان به راحتی استفاده کرد ایجاد دو حساب کاربری در من میتونم مجاز نمی باشد.

در هنگام ثبت نام از شما درخواست می شود تا نام کاربری و رمز عبور برای حساب خود انتخاب کنید شما بصورت کامل در حفظ و نگهداری رمز عبور خود مسئول هستید و ما با مشاهده هرگونه فعالیت در حساب شما چنین برداشت خواهیم کرد که شما یا فردی که از طرف شما اجازه دسترسی به او داده شده است وارد حساب کاربری شما شده است و درصورت مشکوک شدن به دسترسی غیر مجاز به حساب خود بلافاصله از طریق بخش پشتیبانی به ما اطلاع دهید

با تشکر : پشتیبانی من میتونم
تمامی حقوق برای سایت من میتونم محفوظ می باشد © من میتونم 1397-1399