لطفا صبر کنید...

تبلیغ 1

قوانین سایت و تعرفه ها

انتشار : ۱۳۹۹/۰۱/۰۳

درباره سایت
توضیحات

سایت من میتونم مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران اداره می‌شود و تبادل هرگونه محتوای مجرمانه و خلاف قوانین  جمهوری اسلامی ایران باعث مسدود شدن حساب کاربری می‌گردد و کاربران من میتونم نباید هیچ پرداختی را به شیوه‌ای غیر از ایجاد سفارش از طریق ManMitunam.com پیشنهاد دهند یا بپذیرند.

ارائه تلفن و معامله خارج سایت من میتونم توسط فروشندگان و خریداران ممکن است منجر به محدودیت و عدم امکان فعالیت در من میتونم برای ایشان گردد و در صورت بروز مشکل در معاملات و سفارش های خارج از سایت , من میتونم هیچ مسئولیتی درخصوص پیگیری برای حل مشکل نخواهد داشت.

به منظور اطمینان از صحت و کیفیت انجام سفارش کارها ، مبلغ مربوط به هر سفارش ، تا پایان مرحله‌ی تحویل سفارش و تایید نهایی خریدار نزد وب سایت من میتونم نگاه داشته می‌ شود و به منظور حفاظت از حریم خصوصی‌شما از درخواست یا ارائه‌ی آدرس ایمیل ، نام کاربری رسانه‌های اجتماعی، وب‌ سایت‌ ها و دیگر راه ها ، شماره‌ی تلفن یا موبایل ، یا هر اطلاعات  تماس دیگری برای ارتباط در خارج از من میتونم خودداری نمایید و در صورت ارائه اطلاعات تماس برای خارج از سایت من میتونم منجر به اعمال محدودیت روی حساب کاربری شما میشود.

تمامی کاربران اینترنتی اعم از اشخاص حقیقی و حقوقی می توانند از امکانات سایت من میتونم استفاده کنند ، به غیر از اشخاص با سن کمتر از 18 سال. برای استفاده از سایت می بایست موافقت خود را با تمامی قوانین سایت اعلام نمایید.

شما موافقت می کنید طبق قوانین سایت رفتار کنید و به موارد گفته شده عمل کنید و مسئولیت مالی استفاده از سایت ، خریدها ، خدمات دریافت شده را بر عهده بگیرید و تعهدات خود را در قبال پروژه ای که دارید انجام دهید مگر اینکه این تعهدات خلاف قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران یا سایت من میتونم باشد.

شما مجاز به ساختن بیش از یک حساب کاربری برای استفاده از امکانات کارفرمایی یا فریلنسر نمی باشید با یک حساب کاربری از هر دو این امکانات می توان به راحتی استفاده کرد ایجاد دو حساب کاربری در من میتونم مجاز نمی باشد.

در هنگام ثبت نام از شما درخواست می شود تا نام کاربری و رمز عبور برای حساب خود انتخاب کنید شما بصورت کامل در حفظ و نگهداری رمز عبور خود مسئول هستید و ما با مشاهده هرگونه فعالیت در حساب شما چنین برداشت خواهیم کرد که شما یا فردی که از طرف شما اجازه دسترسی به او داده شده است وارد حساب کاربری شما شده است و درصورت مشکوک شدن به دسترسی غیر مجاز به حساب خود بلافاصله از طریق بخش پشتیبانی به ما اطلاع دهید .

ثبت نام در من میتونم به منزله پذیرش تمامی قوانین سایت من میتونم ی باشد .


کاربران و من میتونم :

من میتونم طرف حساب در توافقات ، قرادادها و درخواست های پروژه ها بین کارفرما ( خریدار ) و فریلنسر ( انجام دهنده کار – فروشنده ) نیست و من میتونم هیچ کنترلی روی پروژه ها ندارد و از جزئیات آن آگاه نیست.

من میتونم مواردی از قبیل کیفیت انجام پروژه ، امنیت و قانونی بودن سرویس تحویل داده شده ، درست و دقیق بودن پروژه های ثبت شده ، سطح دانش ، پیشینه یا توان کاربران ، اطمینان از انجام کار توسط فریلنسر ، توان مالی کارفرما برای پرداخت بعد از انجام پروژه ، یا اینکه فریلنسر یا کارفرما پروژه را تا انتها ادامه خواهند داد یا خیر را تضمین نمی کند.

من میتونم مسئول رفتار فریلنسرها نیست و فریلنسرها کارمندان من میتونم نمی باشند. تمام حقوق و تعهدات خرید و فروش خدمات بین کارفرما و فریلنسر خواهد بود و من میتونم هیچ وسیله یا ابزاری برای انجام پروژه ها در اختیار فریلنسرها قرار نخواهد داد و کارفرما و فریلنسر می بایست با یکدیگر تمام مسائلی که مربوط به حقوق و تعهدات می باشد را حل و فصل کنند.

کارفرما و فریلنسر توجه دارند و موافقند که ارزش ، اعتبار و حسن نیت سایت ، بستگی به عملکرد آنها در انجام پروژه دارد. به همین خاطر من میتونم به عنوان یک شخص سوم بر پروژه ها نظارت خواهد داشت تا دو طرف به موقع تعهدات خود را اجرا کنند و هر نوع استفاده شما از سایت من میتونم شما را به شریک ، نماینده و شعبه بین شما و من میتونم تبدیل نخواهد کرد .

 

تعرفه ها :

فعالیت در سایت من میتونم رایگان بوده و برای ایجاد کاره و معرفی آن به دیگران هزینه ای نمی پردازید و شما در سایت من میتونم هر تعداد صفحه ( کاره ) که نیاز داشته باشید بر اساس تخصص خود می توانید ایجاد نمایید و به کسب درآمد بپردازید .

فروشندگان هنگام هر فروش موفق تنها 10 درصد کمیسیون به سایت من میتونم می پردازند و تیم مدیریت من میتونم تمام تلاش خود را کرده است تا شما با کمترین هزینه در محیطی عالی به کسب درآمد بپردازید به همین دلیل هزینه ایجاد کار و پروژه به هر تعداد بر اساس تخصص شما کاملآ رایگان می باشد و کمیسیون هم با کمترین میزان ممکن در نظر گرفته شده است .

با تشکر : پشتیبانی من میتونمتبلیغ 2
تمامی حقوق برای سایت من میتونم محفوظ می باشد © من میتونم 1397-1399