پیج های تبلیغاتی اینستاگرام، یکی از راه های موثر برای تبلیغات در اینستاگرام است که توانسته‌اند مشاغل زیادی را ایجاد کنند و بدون نیاز به سرمایه‌ی اولیه ، به محل درآمدزایی برای خیلی از افراد ، آن‌هم از خانه تبدیل شوند. مطمئنا این دسته از کاربران و آن‌هایی که از پیج اینستاگرام خود برای بیزینس استفاده می‌کنند، به دنبال پیج های تبلیغاتی هستند تا خدمات خود را به دیگران معرفی کنند . پیج تبلیغاتی ما در اینستاگرام همانند دیوار اینستاگرام عمل میکند . جایی که شما میتوانید پیج خود را بر دیوار آن قرار دهید و از این طریق هزاران نفر با شما ، خدمات و محصولات شما آشنا میشوند . و 500 فالور رایگان هم هدیه ما به شما .

برای اینکار کافی استلینک پیج اینستاگرام خود ، یا لینک پست را بفرستید بعد از بررسی محتوا ، ما پیج شما را به همراه توضیحاتی برای معرفی شما ،  در صفحه خود پست میکنیم . ( اگر خود شما هم متن معرفی از پیج خود دارید برای ما ارسال کنید ) .

                                     ****** از پذیرفتن پیج هایی با محتوای غیر اخلاقی معذوریم ******

نکته مهم :تبلیغ پیج شما برای همیشه در دیوار تبلیغاتی ما  خواهد ماند و به هیچ وجه پاک نخواهد شد .در واقع خدمات ما بصورت یک پست ثابت و همیشگی هست و برخلاف مابقی پیجها برای یک ماه یا یک روز نیست .