آغاز به کار سایت من میتونم

نوشته شده توسط پشتیبانی من میتونم در آغاز به کار سایت من میتونم.اخبار

خرداد 20 ام, 1397

اگر شما توانایی و دانش خاصی دارید سایت من میتونم این امکان را برای شما امکان پذیر می نماید تا به راحتی از توانایی و دانش خود استفاده  کرده و به عنوان فریلنسر ( آزادکار ) شروع به کسب درآمد نمایید و برای پیدا کردن پروژه مناسب خود می‌توانید دسته بندی کارها را بر اساس مهارت مورد نیاز ، بودجه و زمان انجام آن انتخاب نمایید .

شما در سایت من میتونم صفحه شخصی خواهید داشت که میتوانید مهارت های خود را در آن ثبت کنید و رزومه خود را به آن اضافه نمایید همچنین می توانید عکس خود را به همراه اطلاعاتی که تمایل دارید در باره شما بدانند را در قسمت ناحیه کاربری صفحه خود اضافه نمایید .

همچنین در صورتی که به دنبال فردی با مهارت و دانش خاصی هستید ,  من میتونم مرجعی به روز برای برون سپاری کارهایتان در تمامی زمینه ها می باشد پس برای ثبت پروژه خود و برون سپاری آن میتوانید عضو سایت شوید .

طراحی سایت و بنر  , فناوری اطلاعات  , تایپ و ترجمه  ,  تولید محتوا و نویسندگی سایت و شبکه های اجتماعی , افزایش رتبه سایت , دوبله فیلم , ساخت تیزر و مشاوره و هزاران زمینه کاری دیگر از جمله دسته بندی های قابل دسترس برای شماست .

ما یک سایت آنلاین هستیم که با فراهم کردن محلی مناسب برای انسان های با انگیزه ,  کمک می کنیم تا جهان به مکان بهتری برای زندگی تبدیل شود .

ما برای شما امکاناتی را فراهم می آوریم تا بتوانید با اطمینان و بدون حضور فیزیکی با یکدیگر کار کنید , پروژه ها را انجام دهید , محصولات جدید خلق نمایید و یا کیفیت محصولات فعلی خود را بهبود بخشید و ما کمک می کنیم بهره وری افزایش یابد و ساعات مفید کاری بیشتر شود .

ما کمک می کنیم از وقت خود بهتر استفاده کنید و درآمد بیشتری کسب نمایید و همین طور با کم کردن رفت و آمد های غیر ضروری به بهبود محیط زیست کمک می کنیم .

اگر افرادی را می شناسید که به خدمات من می تونم نیاز دارند یا نیازمند کار در زمینه تخصص خود هستند و می توانند آن را به صورا آنلاین ارائه دهد همین امروز آنها را به من میتونم دعوت کنید.

    با تشکر : تیم پشتیبانی من میتونم

دیدگاه ها(بدون دیدگاه)

دیدگاهتان را بنویسید